Ubytování v chatkách

Chaty

 

Ubytovat se můžete v pěti dřevěných chatkách přímo v areálu koupaliště. V každé chatce je v přízemí velká společenská místnost se sedací soupravou (rozkládací pohovka). V kuchyňce je lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, talíře, hrnky a příbory ( pro 6 osob). Součástí vybavení každé chatky je také WC a sprchový kout.

V patře naleznete dvě oddělené  ložnice celkem se šesti postelemi, lůžkovinami a povlečením (v každé místnosti 3 lůžka). Lůžkoviny a povlečení jsou k dispozici v počtu 6ks, v případě obsazenosti 7 lůžka – rozkládací gauč je nutno si lůžkoviny včetně povlečení dovézt).
Ve vybavení každé chatky je venkovní nábytek a gril  na dřevěné uhlí (nutno dovézt).

U každé chatky jsou dvě parkovací místa.
V blízkosti chatek je sušák na prádlo, posezení s otevřeným ohništěm a hřiště na plážový volejbal (nutno mít svůj míč).

Ubytovací turnusy v měsících červenec a srpen vždy od soboty do soboty. Check in po 12hod., check out v 9 hod.. Pobyty kratší než na sedm nocí jsou možné v měsících květen, červen a září. Příplatek za pobyt kratší než 3 noci je Kč 300,-/chata/noc. Nově jsou zavedeny storno podmínky viz. ceník ubytování.

Před příjezdem je nutné kontaktovat paní správcovou kempu pí Hanku Nedvědovou tel. č.: 775 565 026, prosím, volejte min. 30 min. před Vaším příjezdem.

Rezervovat ubytování v chatce a jaké bude počasí ?